SAMOSTATNÝ(-Á) ÚČETNÍ EKONOM(-KA)

Kariéra

Staňte se členem naší party

Pracovní náplň:

  • vedení účetnictví dceřiné společnosti holdingu enteria a.s.
  • zpracování podkladů pro daňová přiznání
  • po zapracování samostatná ekonomická správa dceřiné firmy včetně zajištění finančního řízení a reportingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. pětiletou praxí v oblasti účtování a daňové problematiky
  • zájem, přehled a orientaci v ekonomické oblasti
  • způsobilost k týmové spolupráci
  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • spolehlivé pracovní a existenční zázemí
  • motivující finanční ohodnocení
  • širokou nabídku benefitů
  • přátelskou podnikovou kulturu
  • metodickou podporu "nebudete na to sami"
  • prostor pro seberealizaci a další profesní růst

Na Vaše životopisy včetně aktuálního fota se těšíme e-mailem nebo poštou.

Předpokládaný termín nástupu podle možností vybraného uchazeče.

Kontakt:

Alena Lauterkrancová, personální oddělení, +420 725 601 960, alena.lauterkrancova@enteria.cz

Konzultace:

Pavel Duspiva, tel. 724 366 560, pavel.duspiva@enteria.cz